Uudised
*

Suured tänud kõigile, kes Heategevusballil osalesid.

23.12.2019

Pildigalerii fotode autor Henelyn Kandver

TÜ Viimsi Invaühingu poolt korraldatud Viimsi Heategevusball toimus sel aastal juba 13. korda ja aasta 2020 ball on juba ettevalmistamisel.

Ball oli tõesti glamuurne ja omanäoline, nagu ütles Meriväljal elav balliküla, kes on käinud kõikidel Viimsi Heategevusballidel. “Iga ball on veidi omamoodi ja seetõttu on need läbi aastate ühtmoodi head,” lisas külaline. 

Üheks õhtuks aastas muudab MTÜ Viimsi Invaühing, eesotsas juhatusega, Viimsi Kooli tõeliselt kauniks ballisaaliks, kust ei puudu punane vaip, fotosein, küünlad, kaunistused, ilutulestik, loterii ja lisaks imelistele esinejatele ka suurepärane söök ja jook.

Sel aastal oli balli nautimas üle 300 külalise. Kokku koguti 15 000 eurot, millest rohkem kui 3000 eurot koguti Haabneeme ja Randvere koolides toimunud õpilaste jõululaatadelt. Kogu raha läheb MTÜ Viimsi Invaühingu tegevuste toetamiseks nagu näiteks talve- ja suvelaagrid ning delfiiniteraapia. 

Ilutulestik- mis on selle lugu?

Iga aasta lastakse Viimsi Heategevusballil taevasse imeline, ligi 5 minutit kestev, ilutulestik. See on tekitanud viimsilastes küsimusi ja kõhklusi. Tegelikult kaasneb ilutulestikuga aga üks väga kurb lugu.

Ilutulestik ei ole ainult balli külaliste rõõmuks ega kindlasti mitte kellegi ärritamiseks. Ilutulestik on ühe lapse mälestuseks, kes kahjuks on tänaseks meie hulgast lahkunud… Ilutulestikku korraldavad tema vanemad, kes on ka MTÜ Viimsi Invaühingu liikmed ja Viimsi Heategevusballi ühed korraldajad: “See raha ei tule ühingu taskust. Ilutulestik on minu pere otsus. Me teeme seda oma kadunud poja mälestuseks”.

Emotsionaalne seotus on meie hulgast lahkunud lapsega tervel MTÜ Viimsi Invaühingul… 

Südamlikud tänud kõikidele toetajatele

MTÜ Viimsi Invaühing tänab südamest kõiki abilisi, sponsoreid, toetajaid, annetajaid ja balli külalisi, kes kõik ühel või teisel viisil heategevusballi toetasid ja aitasid. Kõikide panus oli ülioluline! 

Viimsi Heategevusballi toetasid ka lahked sponsorid, kelleks sel aastal olid: ALTIA, ATLANTIS H2O AQUAPARK, BALT-HELLIN, FARWELL, DAILY, GOLDEN CLUB, GRAND ROSE SPA HOTEL, GUSTAV, HAABNEEME KOOL, HORECA SERVICE, LA GRANDE OÜ, KUULSAAL, MERESUU SPA & HOTEL, LOODUSINVEST, PIRITA MARINA HOTEL & SPA, RESTORAN NOA, RANDVERE KOOL, RADISSON BLU HOTEL OLÜMPIA, REATON, RANNAMÕISA, SHISHI, ROLL SPOT, TALLINN VIIMSI SPA, SINU PERSONAALKOKK, VICI, TALLINNA TEENINDUSKOOL, VABAMU, VIIMSI VALD, VIIMSI SPA SPORDIKLUBI, VIIMSI KOOL, ZINZINO, FOODEXPERT, ALKO TRANZ, KARISMA FOOD, KARILATSI KALAMAJAND OÜ, MENU CATERING, LIONS INTERNATIONAL, ORHIDAALIA LILLEPOOD, OKO RESTO, CAPOEIRA SENZALA ESTONIA, RUF ILUTULESTIKUD, URR JA NURR, SPA 18+, VIIMSI KINO, KAUPMEES.

 
Uudiste nimekiri
MTÜ Viimsi Invaühing
a/a 221026358968
Randvere tee 13-14
Haabneeme, Viimsi
74001 Harjumaa