Uudised
*

Jõulupidu

12.12.2017

Invalaste selle aastane jõulupidu toimus 10.detsembril traditsiooniliselt Viimsi Peokeskuses, kuhu olid kutsutud kõik meie ühingu pered. Kella kolmest oli maja saginat täis.

Pildigalerii autor Henelyn Kandver

Aktiivse päkapiku juhtimisel võeti üles laulud, hoogsad tantsud ja lõbusad mängud.
Külla tuli Lasteteater Lepatriinu etendusega „Kord nii kord naa“,  milles oli laulu taevani, naeru nabani ja hoogsust nii, et toolil oli raske püsida. Etendus vaadatud kostis uksele koputus ja loomulikult oli see kõige ilusamate soovide, kõige kohevama habeme ja  kõige pehmema kõhuga jõuluvana. Lastele olid tal kaasas peale kingipakkide ka head sõnad ja jõulusoojust. Oma kõlava ja madala häälega asus Jõuluvana kõiki lapsi nimepidi enda juurde kutsuma, et kõik meie head, vaprad ja toimekad lapsed oma silmaga üle kaeda. Tegemist jagus Jõuluvanal tükiks ajaks, sest, nagu see tark mees isegi hästi teab - kõik lapsed on head.
Magusad kingipakid tegid lastel tuju heaks, aga veelgi tähtsam oli see pisike hetk, kui see oodatud ja lausa muinasjutuline Jõuluvana  lapsele oma väärtuslikku aega jagas, tegi ehk paigi. Iga peoline sai paki, kas siis salmi või patsu eest või aitas õde vend paki välja lunastada.
Kaetud oli ka väike suupistelaud, kust igaüks leidis midagi meelepärast.

Lapsed lahkusid peolt õnnelikena, kommikott tugevasti peos ja šokolaadi rõngas ümber suu.

 
Uudiste nimekiri
MTÜ Viimsi Invaühing
a/a 221026358968
Randvere tee 13-14
Haabneeme, Viimsi
74001 Harjumaa