Uudised
*

Üheteistkümnes heategevusball

16.12.2017

Pildigalerii autor Henelyn Kandver

Balli video autor Kaval Ants Stuudio

Laupäeval, 16-ndal detsembril toimus Viimsi koolis juba traditsiooniks kujunenud Viimsi Heategevusball. Ballil koguti Viimsi erivajadustega laste toetuseks 11 328 eurot. Oma suure panuse sellesse andsid Viimsi koolide lapsed, kes kogusid heategevusballile eelnenud nädalatel toimunud laatadel Viimsi erivajadustega laste toetuseks 5838 eurot, aitäh teile!
Taas saime tõdeda, et meie valla rahvas on väga kokkuhoidev ja sõbralik ning märgatakse ka neid, kes abi vajavad. Kogutud toetusega saavad Invaühingu lapsed ja noored osaleda laagrites ja teraapiates. Paljudel peredel, kus kasvamas erivajadusega laps ei ole lapse erivajadusest tingitud lisakulude tõttu materiaalne toimetulek kerge, tihti lisanduvad sellele veel mure lapse tervise ja tuleviku pärast ning vanemate piiratud võimalus tööl käia, siis on toetus suureks abiks.

Kogu Eesti elab meie riigi 100. juubeli ootuses, ei saanud meiegi teisiti, seekordne pidu oli Eesti teemaline. Külalisi tervitasid vallavanem Siim Kallas ja Viimsi Invaühingu esinaine Jana Skripnikov. Randvere kooli, Haabneeme kooli, Püünsi kooli ja Viimsi kooli poolt oli tervitama ja laadatulu tsekki üle andma tulnud Leelo Tiisvelt, südamliku tervitusega esines ballikülalistele Külli Talmar, kes on olnud kõikide Viimsi Heategevusballide programmide autor.

Nagu ühel korralikul Eesti peol ei puudunud ka meie peolt kiluvõileivad, mida ettekandjad külalistele enne peo algust pakkusid, ning hea Eesti muusika, rahvuslike viisidega tervitas külalisi lõõtsamees Priit Laatre. Meeleoluka tagasivaate Eesti ajaloo viimase 100 aasta sisse tegi Viimsi kooliteater ja Noortekoor. Tantsuks mängis GlamBand solistideks Kelli Uustani ja Uku Suviste. Õhtujuhtideks olid Janika Sillamaa ja Kaarel Orumägi, keda lisaks õhtujuhtimisele kuulsime ka laulmas. Suurepäraseid esinejaid jagus õhtusse veelgi- vokaalansambel „Laine“ ja tantsuansambel „Lee“. Piduliste südamed võitis saksofonil musitseerinud Henri Aruküla, kes väga efektsete tuledega kaunistatud saksofonil astus lavalt ka rahva sekka mängima. Külalised said kavalt lugeda, et südaööl ootab neid üllatav üllatus, mis üllatab lausa üllatavalt! Selleks üllatuseks oli näosaates eestlaste südamed võitnud Kalle Sepp, kes astus lavale Georg Otsana, esitades Georg Otsa kustumatuid laule.
Toimusid juba traditsiooniks kujunenud heategevuslik loterii ja avatud oli ka fotonurk. Loterii oli ka seekord väga menukas , kõik 400 loteriipiletit sai müüdud väga lühikese ajaga. Elevust tekitas mitmekülgne auhinnafond, sealhulgas peavõidud.
Peolaua kattis tunnustatud kokk Riinu Rätsep koos abilistega.
Tahame tänada kõiki toetajaid! Ball poleks teoks saanud, kui ei oleks olnud suurt hulka vabatahtlikke, kes balli korraldusel ja ettevalmistusel abiks olid ning samuti lahkeid firmasid, kes aitasid. Suured tänud kõikidele esinejatele, balli korraldajatele ja abilistele, inimestele, kes loteriisse auhindu annetasid ning ballikülalistele, kes pidasid vajalikuks ballikutse lunastada ning sellega oma panuse heategevusse anda.
Ilusat jõuluaega soovides
Viimsi Invaühingu pere
 
Uudiste nimekiri
MTÜ Viimsi Invaühing
a/a 221026358968
Randvere tee 13-14
Haabneeme, Viimsi
74001 Harjumaa