Uudised
*

Talvine perelaager Toilas

25.02.2020

Pildigalerii
Meie toreda ühingu 2020. aasta talvelaager toimus veebruaris, seltskonnale juba tuttavas Toila Spa hotellis.

Peale tervitussõnu ja lühikest tutvustust sai laager reede õhtul peale kosutavat õhtusööki avatud. Nüüd kihas spa kuni sulgemiseni Viimsi laste möllust.
Järgmisel päeval käisid vapramad läbi vihma ja tuult trotsides uhiuue Konstantin Pätsi skulptuuri juures, kuid vaatamist oli jalutuskäigul muudki. Tegevust jätkus ka lauamängude- ja meisterdamistoas.  Agarad kunstnikud tegid unenäoliseid siidimaale, pakuti ka võimalust taaskasutusmaterjalist kuulimängualust või Eesti sünnipäevale mõeldes sinimustvalgeid aknakaunistusi teha ning muidugi köidavad meid ikka pärlid ja helmed, säravaid uusi ehteid loodi ka seekord. Pisemad soovijad said hullata, joosta, liugu lasta ja ronida hotelli ruumikas mängutoas. Iga pereliige leidis omale sobivat lõõgastust soojas ja mõnusalt sopilises spas, mõni suures basseinis hoogsalt sadu meetreid ujudes, mõni saunas end soolaga hõõrudes, mõni isa hästi korralikult märjaks pritsides või merineitsisid mängides. Laagris on ka tore kohtuda oma ammuste sõpradega ühingust. Ühest kohtumisest basseiniveerelt jäägu meid saatma targad sõnad armsalt Johannilt : " Kui tahad paremaks saada, siis peab pingutama. Aga endasse uskumine on ka väga tähtis. Ning juurvilju peaks ka palju rohkem sööma!"

Selle aasta talvelaager sai teoks tänu  toetajatele: Harjumaa Puuetega Inimeste Nõukoda, Viimsi Invaühingu heategevusballist osavõtjad, erivajadustega laste pered

SUURED TÄNUD!

 
Uudiste nimekiri
MTÜ Viimsi Invaühing
a/a 221026358968
Randvere tee 13-14
Haabneeme, Viimsi
74001 Harjumaa