Uudised
*

Suvine perelaager 2018

11.07.2018

2-5 juuli toimus Viimsi Invaühingu perelaager Saaremaal.

Pildigalerii. Laagri pildistas üles Janis Frei

Saaremaal Suure-Töllu Puhkekülas toimus meie suvine perelaager juba neljandat aastat, tuleb tunnistada, et meile sobivamat laagripaika on raske leida.

Seekordne laager algas ja lõppes suure tantsu ja mänguga, läbi tantsiti ja mängiti palju uusi ja ka juba vanast ajast tuttavaid tantse ja mänge. Pedagoogide Maire, Kristi ja Ahto juhatamisel mängiti läbi  juba ammusest ajast tuttavad mängud “Tagumine paar välja”, “Kes aias”, “Kivikuju” ja teised.

Maire, Kristi ja Ahto leidsid kõigil päevadel varahommikust hilisõhtuni kõigile midagi põnevat teha, sai meisterdada, osaleda sportmängudes ja mängida lauamänge. Kahjuks ilm meie laagrit ei soosinud ning seetõttu ujuma ei pääsenud, aga põnevaid tegevusi leidus ka siseruumides.

Teisipäeval tähistasime Invaühingu sünnipäeva Teadus ja mullipeoga, kus lapsed said peojuht Anna juhendamisel teha elektrit, keset suve valmistada lund, seebimullidest lumepalle  ja valmistada mulliputru. Kõik soovijad, nii suured kui väikesed, said lasta end pildistada suure seebimulli sees. Õhtul sõime ühiselt Viimsi Invaühingu sünnipäevatorti.

Kolmapäeval toimus väljasõit Kuressaarde keskaja elamuskeskusesse Archebald. Tegemist oli väga toreda keskusega, kus tutvustati, kuidas oli elu keskajal. Algatuseks õpeteti meile “Vihma nõidumise” tantsu. Meisterdasime mesilasvahast küünalt, igaüks sai endale ise teha õnnemündi. Sai vaadata ja proovida keskaegseid rõivaid ning relvi ja turviseid. Hoovialal sai mängida osavusmänge, vibuga täpsust lasta ja kätt proovida  katapultide tiirus. Õhtul tulid meile külla õhupallimeister ja näomaalingute tegija, kõik soovijad said toreda õhupallifiguuri lasta endale meisterdada ja soovitud näomaalingu lasta teha. 

Kolmapäeva õhtusse mahtus ka suur auhinnatseremoonia, kuna kõik olid olnud tublid võistlejad ja osalejad, siis auhinna sai igaüks.

Loodame, et järgmisel aastal tuleb sama põnev ja tegevusi täis laager või isegi veel toredam😊   

 
Uudiste nimekiri
MTÜ Viimsi Invaühing
a/a 221026358968
Randvere tee 13-14
Haabneeme, Viimsi
74001 Harjumaa