Uudised
*

Suvine perelaager Hiiumaal

19.07.2022

Selle suvine traditsiooniline perelaager toimus 10 -13. juulil Hiiumaal Lõokese hotellis. Osa võtsid 13 peret ja 4 juhendajat- Aet, Ahto, Illimar ja vabatahtlik Hanna-Stiina. Kohale jõudes toimus laagri avamine ja suplus basseinis.

Teisel päeval tehti väljasõit Kassari saarele Orjaku matkarajale, kus lisaks Hanna-Stiina harivale jutustusele Kassari saarest, pidid osalised leidma rajalt erinevaid looduses esinevaid esemeid ja need üles märkima ning võimalusel kaasa võtma, mis pakkus palju elevust.
Õhtul tähistati Viimsi Invaühingu 18-ndat sünnipäeva suure tordi ja tantsuga Teet Käärämehe ja Sigrid Leigeri bändi saatel, soovijad said lasta teha ka teha näomaalinguid.
Kolmandal päeval toimus avastuskeskus Tuuletorn külastus, kus sai kala püüda, ronida ja  palju uut ja huvitavat   Hiiumaa kohta teada.
Kõikidel päevadel oli võimalik pedagoogide juhendamisel meisterdada kaarte, tuulekellasid ja teha vitraažmaalinguid. Sai ka  mängida pille, laulda ning osaleda sportmängudel. Üritustest võtsid kõik aktiivselt osa. Laagri lõpus autasustati  osavõtjaid toredate  auhindadega.
Ka ilmataat oli meile soodne,  päikest jätkus kõigiks kolmeks päevaks. Vihma hakkas kallama alles ärasõidu päeval.

Selle aasta talvelaager sai teoks tänu  toetajatele: Harjumaa Puuetega Inimeste Nõukoda, Viimsi Invaühingu heategevusballist osavõtjad, erivajadustega laste pered.

SUURED TÄNUD!

 
Uudiste nimekiri
MTÜ Viimsi Invaühing
a/a 221026358968
Randvere tee 13-14
Haabneeme, Viimsi
74001 Harjumaa