Uudised
*

Balliga koguti Viimsi invaühingule üle 160 000 krooni.


 07.12.2008

6. detsembril Viimsi koolis toimunud suurejooneline ball läks täismajale – kõik piletid olid välja müüdud ning küla­lisi majas üle viiesaja. Tiheda programmiga pidu kestis hi­liste öötundideni ning kogus üle 160 000 krooni. Raha ka­sutab MTÜ Viimsi Invaühing erivajadustega lastele mit­mete tegevuste korraldami­seks.

Balliprogramm oli kirju

Ball algas ülevaatega 2008. aas­tal toimunud Viimsi invaühingu toimetustest ja üritustest ning lühikese tagasivaatega eelmise aasta ballile.

Esinesid Ita-Riina Pedaniku laululapsed koos Viim­si invaühingu laste ning Viimsi kooli õpilastega. Ballil astusid üles ka professionaalsed artistid Eda-Ines Etti, Janika Sillamaa ja Mihkel Ratt ning peaesinejaks le­gendaarne ansambel Rock Hotel. Avavalsile kutsus ja peo muu­sikalise poole avas Viimsi muusi­kakooli džässbänd Ott Kase juhti­misel, solistideks Margus Toomla ja Mirjam Pihlak. Balli avamisele andsid oma panuse solistidena Viimsi kooli abituriendid Heleen ja Liisa.

Balli meeleoluka muusi­kalise lõpetamise eest hoolitses Andrus Kalvet. Õhtujuhtideks Cathy Tullkvist ja Hannes Võrno, programmijuht Külli Talmar.

Õhtu üllatused

Veidi enne südaööd astu­sid rahva ette karismaatilised tüdrukud uhiuuest bändist Violina, kes tegid hingemat­va etteaste, musitseerides elektriviiulitel. Muusikat il­mestasid tulekeerutajad ning kõiki külalisi rabas ilutu­lestik, mida sai nautida otse Viimsi kooli aatriumist. Balli suurimaks üllatajaks olid aga Viimsi kooli õpetajad Kät­lin Puhmaste, Maido Saar, Mari-Liis Rahumets, Eha Rünne, Andrus Kalvet ja Katrin Markii Viimsi vallavalit­susest, kes kehastusid ümber populaarse saate „Laulud tähtedega” staarideks. Suur tänu ka õpetajate rahvatant­sutrupi tantsijatele Reet ja Meelis Lepale ning Hille ja Margus Eekile. Üllatuse kul­minatsiooniks oli hetk, mil lavale astusid päris laulutä­hed Kadi Toom ja Toomas Tõniste.

Suured tänud kõikidele abilistele ja sponsoritele

Ball poleks teoks saanud, kui ei oleks olnud suurt hul­ka vabatahtlikke, kes ürituse korralduse ja ettevalmistuse enda õlule võtsid, ning samuti lahkeid firmasid, kes aitasid. Suured tänud kõigile esineja­tele, korraldajatele ja abiliste­le, kunstnikele, kes oksjonile oma töid annetasid, ning küla­listele, kes pidasid vajalikuks kutse lunastada ning selle­ga oma panus heategevusse anda.

Suured tänud ka Viimsi kooli algkoolile eesotsas õpe­taja Vivika Kupperiga, kes tulid ideele korraldada koolis heategevuslik jõululaat, mille tulud läksid samuti Viimsi in­vaühingule.

Balli toimumisele aitasid kaasa: Viimsi vallavalitsus, Viimsi Lions Club, Viimsi kool, Viimsi lihatööstus, Viim­si Market (Toom Kauplused), Pepe Kala, AS Paljassaare Ka­latööstus, Paat ja Riinu Rät­sep, Pagaripoisid, Ruf Eesti AS, Aleksandr Skripnikov, Nora Raba, Tallink ja kapten Roland Lemendik, AS Eesti Eine, Saku Õlletehas, Taivo Piller ja AS Shishi, Jaan Kol­berg, Uniprint AS, LTT, Han­nes Võrno, Cathy Tullkvist, Ita-Riina Pedanik ja tema laululapsed, Aapo Pukk, Altia Eesti, Viimsi noortevolikogu, Farwell, OÜ Redirect ja Siim Vaikna, Spratfil, VICI, MTÜ Viimsi Perekodu, Marika Steinberg, Hanna Ennomäe, Alari Kivisaar, Mart Sander, Ly Bremraud, Krugeri Veini­pood, Eda Ines Etti bändiga, Janika Sillamaa, Mihkel Ratt, Tallinna balletikooli noored baleriinid, Kristina Tennoke­se ja Lauri Pedaja, tüdruku­tebänd Violina, perekond Eek, Reet Polli, perekond Viik, Mait Maarend, Illimar Toom ja Udo Viilukas. Kohtumiseni 2009. aasta jõulukuul!

Viimati muudetud: 12.10.2010
MTÜ Viimsi Invaühing
a/a 221026358968
Randvere tee 13-14
Haabneeme, Viimsi
74001 Harjumaa