Uudised
*

Talvelaager Toilas


Talvine Viimsi Invaühingu perelaager toimus sel aastal Toila Spas. Laagrist oli osavõtjaid ligi 70. Kahjuks mõned vaprad sõbrakesed pidid tõve tõttu koju jääma.  

Sõit oli pikk, aga Toilasse jõudes saime kohe maitsvat õhtusööki nautida ning viimsegi sõidutüdimuse viis lastelt restoranis pakutav magus vaniljejäätis. Peale laagri avamist võis jäädagi meisterdamis- ja mängutuppa aega veetma ja vanade heade tuttavatega jutustama või minna mõnulema sooja vette ja kuuma sauna.

Hommikusöögil oli näha palju maiasmokkasid, kes mugisid pannkooke, nii et moosiviirud kõrvuni. Päeval oli palju vaba aega ja kõik said valida meelistegevused. Kuna ilm oli talvele kohaselt lumine, siis pakiti aga soojalt riidesse ja jalutuskäigud said alguse. Toas pakkusid kasvatajad Jana ja Kristi lastele erinevaid meisterdamisvariante, näiteks paberist loomi ja nukke, pudelikorkidest usse ning kasvõi draakonit või lohe. Muidugi panid tüdrukute silmad särama suured karbid pärlitega, Merle abiga tehti nii käevõrusid kui ka helkureid. Imelised helkurid valmisid ka emade osavate näppude vahel. Kuid loomulikult ei jäänud lustimata kellelgi ka Toila termides, basseine ja saunu oli tore valik.    

Kel jäi veel väheseks siis sai ka järgmisel päeval enne lõunasööki ja kojusõitu veel lustida vees ja külastada erinevaid saunu.

Laager tõi meie ühingu perede päevadesse vaheldust ja rõõmu koosveedetud ajast!

Käesoleva aasta talvelaager sai teoks tänu  Harjumaa Puuetega Inimeste Nõukojale, Viimsi Vallavalitsusele ja Viimsi Invaühingu heategevusballist osavõtjatele.

 

Viimati muudetud:
MTÜ Viimsi Invaühing
a/a 221026358968
Randvere tee 13-14
Haabneeme, Viimsi
74001 Harjumaa