Uudised
*

Suvine hoiulaager Randverekoolis 13.06-17.06.


Pildigalerii

Esimene selle suve laagrinädal on lõppenud. Ilmad olid päris suvised ning palju aega sai veeta õues, jalutades ja mänguväljakut külastades. Toas mängiti  erinevaid mänge ja samuti lustiti võimlas.  

Kuna ka sellel aastal valmistavad meie lapsed Heategevusballi laudadele küünalad siis alustasime me ettevalmistustega juba selles laagris. Küünalde valmistamisel kasutame ära vanad ja poolpõlenud küünlad. Suuremad lapsed purustasid väikse haamriga  küünlast järgi jäänud vaha tükkideks, millest järgmiste laagrivahetuste ajal valmivad uued küünlaid.

Õpetaja Kristina juhendamisel said lapsed kududa väikestel Jaapanist pärit Saori kangastelgedel. Kõik, mis traditsioonilises kudumises kannab nime VIGA, on siin lubatud. Saori kudumine ei sea lastele suuri nõudmisi täpsuse osas. Kuduja saab ise valida lüngad, värvid ja mustri mida koob, see arendab tema iseseisvust ja mõjub hästi enesehinnangule.  Igaüks sai koju kaasa omatehtud väikse vaiba, kuhu laps oma soovi järgi triipe, mustreid ja kujundeid sisse oli kudunud.

Traditsiooniliselt osalesid lapsed õhtuoote valmistamisel. Enda tehtud söök on ju ikka kõige parem.

Kohtumisteni järgmises laagris.

Viimati muudetud: 21.06.2016
MTÜ Viimsi Invaühing
a/a 221026358968
Randvere tee 13-14
Haabneeme, Viimsi
74001 Harjumaa