Uudised
*

Invaühing sai kaheteist aastaseks.


Pildigalerii

Viimsi Invaühingu 12. sünnipäevapidu toimus 5. juunil Viimsi Rannarahvamuuseumis. Alguse sai see ühingu esinaise Jana sooja tervitusega peolistele. 

Kiiremad meisterdajad jõudsid juba teha  Ideepuu Kaari ja Hanna juhendamisel vahvaid tuulelippe. 

Vägevaid trikke, maagiat, illusioone ja nalja pakkus andekas noor mustkunstnik Fred- Erik. Lastele ideid uute pahanduste tegemiseks jagus küllaga. Seletamist jätkus ka lapsevanematel peale showd, et miks toas lõke tohtis mustkunstnikul olla ja et nõela-niite tegelikult ei tohi süüa. 

Kõik väikesed soovijad said valida sobiva näomaalingu. Oli Batmane ja ämblikuid, lepatriinusid ja lillekesi, rohkesti roosat ja sekka sädelust.  Pipi osavad käed tegid huvilistele õhupallidest liblikaid, mõõku või peakaunistusi, kuidas aga lastel tahtmine oli. 

Terve peo vältel oli avatud fotonurk, kus sai lasta end fotograaf Jaanil pildistada. 

Peolaualt sai valida meelepärast sööki- jooki, eriti popiks osutusid aprikoosid, aga ka salat ja plaadipirukad maitsesid hästi, kui just ei oldud juba isu kustutatud kommidega rikkalikult kaunistatud muffinitega, sest seekord said maiasmokad just ise oma muffini kaunistada ja loomulikult nad magusa kaunistusmaterjaliga kokku ei hoidnud. 

Peo lõpetasid alati oodatud ja rõõmsa meeleolu loovad klounid Piip ja Tuut. Seekord oma loomajuttudega ning juba tuttava konnalauluga. 

Suviselt sünnipäevapeolt ei saa puududa ka tort maasikatega. Kes isu ja jaksu said sellega peo lõpetuseks maiustada.  

 Aitäh Rannarahvamuuseumile, Ideepuule, Piibule ja Tuudule, Harmoonikumile, erilised tänud  meie heale sõbrale Jaan Kolbergile, kes meie peo üles pildistas ja kõigile mõnusatele pidulistele!

Viimati muudetud: 12.06.2016
MTÜ Viimsi Invaühing
a/a 221026358968
Randvere tee 13-14
Haabneeme, Viimsi
74001 Harjumaa