Uudised
*

Jõulupidu Viimsi peokeskuses.


Pildigalerii (fotode autor Henely Kandver)

Invaühingu armas jõulupidu toimus pidulikus, kuid siiski hubases Viimsi Peokeskuses. Pühapäeval, 13. detsembril, kell kolm sai pidu alguse.

Trall hakkas kohe Mullimeistrite trikkidega pihta, mulle oli suuremad ja väikesemaid, värvilisi ja läbipaistvaid. Lapsed pandi hiigelsuurte mullide sisse, isegi emad ja isad prooviti sinna ära mahutada. Nalja ja imestamist kuipalju. Osavad Mullimeistrite käed oskasid teha ka erinevaid õhupalliloomi, kuidas aga lastel soovi oli: papagoid, koerad, mõõgad ja veepüstolid, kõike mida hing ihkas.

Kõige selle kõrvalt jõudsid meie tegusad lapsed ja vanemad ka süüa, valik oli kena. Laste lemmikuteks pizza ja kartulisalat, viineripirukad ja mandariinid.

Peagi saabus meie peole kõige ilusamate soovide, kõige kohevama habeme, kõige pehmema kõhu ja kõige valgemate viltidega Jõuluvana. Lapsed tormasid kohe vahvat Jõuluvana tervitama. Lastele ja vanematele olid tal kaasas peale kingipakkide ka head sõnad ja jõulusoojust. Oma kõlava ja madala häälega asus Jõuluvana kõiki lapsi nimepidi enda juurde kutsuma, et kõik meie head, vaprad ja toimekad lapsed oma silmaga üle kaeda. Tegemist jagus Jõuluvanal tükiks ajaks, sest, nagu see tark mees isegi hästi teab - kõik lapsed on head. Magusad kingipakid tegid lastel tuju heaks, aga veelgi tähtsam oli see pisike hetk, kui see oodatud ja lausa muinasjutuline Jõuluvana  lapsele oma väärtuslikku aega jagas, tegi ehk paigi. Lauluga saatsime Jõuluvana edasi oma tähtsaid käike tegema.

Jõulupeolt ei puudunud ka piparkoogimäed ega soojale talvele kohaselt maasikatega kaunistatud suur ja tummine tort.

Viimati muudetud: 24.12.2015
MTÜ Viimsi Invaühing
a/a 221026358968
Randvere tee 13-14
Haabneeme, Viimsi
74001 Harjumaa