Uudised
*

Suvine lastelaager 06.07-10.07


Pildigalerii

Seekord laagrinädal oli heitlikust ilmast sõltumata väga tegus ja vahva.

Päris vihmane kogu aeg ei olnud ning ka see nädal saime Mario ja Kätliniga metsas prügi korjamas käia. Sel ajal kui meie metsas toimetasime, said teised väljas mängimas käia.

Vihmaste ilmadega olime sunnitud oma aja toas veetma. Teisipäeval  tegeles meie lastega kunstiterapeut ning neljapäeval tegevusterapeut. Kolmapäeval saime lastega valmis meisterdatud ka kenakese hulga seepe ning savist seebialuseid. Kõik tööd tulid väga vahvad ning lapsed olid innuga meisterduste juures. Ka järgnevatel päevadel kui sadas ja välja minna ei saanud, siis tegime sportlikke mänge võimlas, kus meie käsutused olid kõiksugu pallid, matid ja köied ronimiseks. Sport väsitas lapsi niivõrd, et lõunaund jagus lausa kaheks ja pooleks tunniks.

Õhtuse "melu" hulka kuulus vihmase ilmaga multifilmide vaatamine.

Sellise innuga nagu tehti meisterdusi, meeldis meie lastele ka väga süüa teha. Kolmapäeval tegime koos lastega imemaitsva saiavormi, neljapäeval  valmistusime reedeseks päevaks - tegime küpsisetorti, mida siis saime reedel ooteks nautida. See eest reede hommikul küpsetasime koos lastega pannkooke. Toreda punkti nädalale sai pandud lustaka hommikupoolikuga  Viimsi Spa laste keskuses "Rõõmupisik".

Oli tegus laagrinädal kus oli nii rõõmu, lõbu, nalja ning sõprade leidmist.

Aitäh toreda nädala eest ning ilusat puhkust nii suured kui ka väikesed lapsed!

Viimati muudetud: 22.07.2015
MTÜ Viimsi Invaühing
a/a 221026358968
Randvere tee 13-14
Haabneeme, Viimsi
74001 Harjumaa